מוצרים

 • הידראוליקה ופנאומטיקה

  הידראוליקה ופנאומטיקה (462)

  טכנולוגיית ההידראוליקה משמש כחלק מרכזי ומהותי בכלל ובתחום התעשייה בפרט.הינה אחת המוכרות והחשובות ביותר בתעשיה,הידראוליקה משמשת כטכנולוגיה קריטית למפעלים רבים, לתחומי הרכב והצמ"ה ולמכשירים כגון : בוכנות, מנופים, טרקטורים ומוצרים נלווים שונים בהם משתמשים או מייצרים בתעשייה. הידראוליקה היא למעשה שימוש במערכת של רכיבים וצינורות לחץ המחוברים במערכת סגורה לטובת יצירת כוח משמעותי אשר נוצר על ידי דחיסה מהירה של…
 • מדחסים

  מדחסים (87)

  חברתנו מחזיקה במלאי רחב של מדחסים מסוגים שונים (בורגיים,בוכנתיים, נטולי שמן ועוד) וחלקי חילוף , קולטי אוויר( מיכלי לחץ) בגדלים שונים. בנוסף החברה מתמחה בפתרונות מתקדמים לייבוש וטיהור אוויר, מסנני אוויר מייבשים הידראוליקה 90 מספקת שירות אחזקה שוטפת ותיקונים במפעל ובבית הלקוח ובמתן פתרונות מתקדמים.
 • עיבוד שבבי

  עיבוד שבבי (2)

  כוללת קשת רחבה של תכנון וייצור של מערכות הידראוליות ומכנאיות לתעשייה,לפי דרישת הלקוח, לדוגמא : בניית דגמים, ייצור חלקים לתיקון ושיפוץ של מכונות שונות- יח' כוח הידראוליים,  בוכנות, משאבות, מנועים ,סעפות ועוד. פעילות זו דורשת שימוש בחריטה וכרסום  קונבציונאלי  באמצעות ציוד מתקדם מאד ובעלי מקצוע מיומנים עם ידע רב וניסיון.
 • צנרת הדראולית ומחברים

  צנרת הדראולית ומחברים (215)

  לחברתנו מלאי גדול של צנרת לחץ גמישה וקשיחה, צנרת טפלון  ייצור צנרת לחץ בבית המלאכה לפי דרישה   לחצים עד 700 BAR קטרים ואורכים שונים, כמו כן אנו מחזיקים ב-3 מכונות לחיצה ניידות אשר נותנות מענה גם בבית הלקוח ובשטח, קצוות לחיצה מכל הסוגים ומחברים
 • שמנים וכימיקלים

  שמנים וכימיקלים (125)

  אנו מייצגים ומשווקים שמנים וכימקלים של חברת פז שמנים. אנו מחזיקים מלאי גדול ורחב של כל סוגי השמנים ומשחות סיכה למיניהם וכימיקלים. כדי לתת מענה רחב ללקוחותינו.